Sünnipäevad

Unustamatu sünnipäev Maitsekoolitusega!

Kui sul on tulemas sünnipäev, ja otsid sinna midagi erakordset ning meeldejäävat, siis oled just õiges kohas! Maitsekoolituse lõbusad ja teaduspõhised tegevused on kaasahaaravad ja pakuvad kordumatuid mälestusi kõigile. Seikluslik põige lõhnade ja maitsete maailma on olnud juba paljude sünnipäevade kõrghetkeks. Seega ära enam oota ja ole oma seltskonnast esimene, kes sellise põneva töötoaga oma sõpru ja tuttavaid sünnipäeval üllatab!

Töötoas paneme proovile nii sinu maitse- kui haistmismeele. Sul on võimalus tajuda ja aru saada kuidas teised meeled maitset mõjutavad. Muuhulgas saad teada kuidas maitseb umami, kuidas töötleb lõhnu sinu aju, mismoodi muuta hapud toidud magusaks ja palju muudki põnevat.

Laste sünnipäevad ja täiskasvanute peod

Aitame sul sisustada nii laste, noorte kui täiskasvanute sünnipäevi. Meie jaoks ei ole keegi liiga noor või vana.  Töötoa läbiviimisel valime just selle taseme, mis sobiks kõige paremini sünnipäevaliste vanusega!

Põnev laste sünnipäevKus korraldada sünnipäev?

Tuleme kohale just täpselt sinna, kus sina seda soovid! Kõik paigad, kus on koos kamp maitsmisest huvitatuid inimesi, on sobilikud!

Mis töötoa tellimine maksab?Täiskasvanute pidu, täiskasvanute sünnipäev, laste sünnipäev

Töötoa hind on vahemikus 10-25 EUR/in sõltudes osalejate arvust. Meie programm sisustab sulle ja su seltskonnale lõbusad 60 – 90 minutit. Hinnas sisalduvad kõik katsetamiseks ja söömiseks vajalikud materjalid. Samuti kuulub hinna sisse transport. Korraldame koolitus-töötuba nii eesti, vene kui inglise keeles.

Broneeri oma pidu kohe!

Kirjuta või helista meile ja paneme üheskoos kokku just sinu külalistest lähtuvalt kõige sobivamad tegevused, mis pakutavad virgutavat kogemust nii sinu maitse- kui lõhnameeltele.

Kirjuta venekristel@gmail.com
või helista numbril +(372) 513-8547